• sample-1

  ELEGANCKI STYL

  Bursztyn oprawiony w srebro od wieków cieszy się dużym zainteresowaniem. Stanowi bowiem najlepszy kompromis pomiędzy: jakością, wyglądem i ceną.

 • sample-2

  WYSOKA JAKOŚĆ

  Od ponad ćwierć wieku pracujemy na ulepszaniem naszych wyrobów. Gwarantuje to bardzo wysoką ich jakość.

 • sample-3

  UNIKALNE WZORNICTWO

  Nasze nowatorskie i niepowtarzalne wzornictwo cieszy się dużym zainteresowaniem na całym świecie.

 • Brak polecanych produktów w tym momencie.
 • 39,99 zł W magazynie

  Gryzaki dla Dzieci z Bursztynu - są wyprodukowane z naturalnego bursztynu bałtyckiego w czterech kolorach. Gryzaki dla Dzieci z Bursztynu dzięki okrągłym krztałtom, supełkowaniu każdego koralika oraz trwałemu sznurkowi jest bezpieczny dla niemowląt, a dzięki swojemu kolorowi i właściwościom leczniczym koi bóle dziąseł.

  39,99 zł
  W magazynie
 • 39,99 zł W magazynie

  Bursztynowy Gryzak na Ząbkowanie - z oferty jubilerskiej SILVER MIX wyprodukowano z naturalnego bursztynu bałtyckiego w tradycyjnym kolorze. Gryzaczek dziecięcy dzięki kolistym kształtom, supełkowaniu każdego ziarenka oraz trwałemu sznurkowi jest bezpieczny dla dzieci. Dzięki swojej barwie i właściwościom leczniczym, łagodzi bóle dziąseł.

  39,99 zł
  W magazynie
 • 39,99 zł W magazynie

  Bursztynowy Naszyjnik Dla Dzieci "Tricolore" - wyprodukowano z naturalnego bursztynu w trzech kolorach. Naszyjnik Tricolore dzięki kolistym krztałtom, supełkowaniu każdego ziarnka oraz trwałemu sznurkowi jest bezpieczny dla dzieci, a dzięki swojej barwie i właściwością leczniczym łagodzi bóle dziaseł.

  39,99 zł
  W magazynie
 • 39,99 zł W magazynie

  Wiśniowy Gryzaczek na Ząbkowanie - z oferty SILVER MIX wyprodukowano z naturalnego bursztynu bałtyckiego w wiśniowym kolorze. Gryzaczek dziecięcy dzięki kolistym kształtom, supełkowaniu co każde ziarenko oraz trwałemu sznurkowi jest bezpieczny dla dzieci. Dzięki swojej barwie i właściwościom bursztynu, łagodzi bóle dziąseł.

  39,99 zł
  W magazynie
 • 199,99 zł W magazynie

  Różaniec z Bursztynu Deluxe - wyprodukowano z najwyższej jakości srebra oraz naturalnego bursztynu bałtykiego.Różaniec bursztynowy to oferta skierowana przede wszystkim do wierzących i praktykujących chrześcijan. Dzięki wyselekcjonowanym ziarenkom bursztynu i mieniącym się srebrze jest idealnym prezentem na chrzest, I komunie lub na urodziny dla...

  199,99 zł
  W magazynie
 • 380,00 zł W magazynie

  Różaniec Islamski - tasbih firmy SILVER MIX wyprodukowano z bursztynu rekonstruowanego - w tradycyjnym kolorze koniakRóżaniec Islamski - Tasbih z Bursztynu to oferta skierowana przede wszystkim do wierzących muzułmanów. Dzięki wyselekcjonowanym ziarenkom bursztynu jest on idealny na prezent. Różaniec składa się z trzech jedenastek dwóch przekładek i...

  380,00 zł
  W magazynie
 • 18,00 zł W magazynie

  Kolczyki dla Dzieci Srebrno Bursztynowe Kropeczki z Naszej oferty jubilerskiej wyprodukowano z naturalnego bursztynu oraz najwyższej jakości srebra.   Bursztynowe Kropeczki to świetny pomysł na prezent dla Dzieci. Dzięki zastosowaniu łatwego zapięcia, niewielkich rozmiarów i niealergicznych kruszców są szczególnie polecane dla dzieci.

  18,00 zł
  W magazynie
 • 25,00 zł W magazynie

  Wisiorek serce bursztynowe ze srebrem wyprodukowano z naturalnego bursztynu oraz srebrnej zawieszki najwyzszej próby 925.   Bursztynowe Serduszko to idealny podarunek na każdą okazję. Jego unikalny kształt, bogate wnętrze jak i lekkość powoduje, że jest to nietuzinkowy sposób aby wyrazić Swoje uczucia.

  25,00 zł
  W magazynie
 • 22,99 zł W magazynie

  Bursztynowe Kropki znajdujące się w ofercie jubilerskiej SILVER MIX są wyprodukowane z naturalnego bursztynu oraz srebra próby 925.   Bursztynowe Kropki to świetna alternatywa na oryginalny prezent. Dzieki zastosowaniu łatwego zapięcia i niealergicznych kruszców są szczególnie polecane dla małych dzieci. 

  22,99 zł
  W magazynie
 • 109,99 zł W magazynie

  Śliczne Spinki do Mankietów - występujące w ofercie jubilerskiej SILVER MIX są wyprodukowane z najwyższej jakości kruszców: Srebra próby 925 oraz naturalnego bursztynu w tradycyjnym kolorze.   Bursztynowe Spinki to szyk i elegancja w jednym. Niesamowite połączenie głębi bursztynu ze srebrem zrobi olbrzymie wrażenie na każdym kto je zobaczy.

  109,99 zł
  W magazynie

   Marka Silver Mix jest sklepem internetowym firmy P.P. SUKCYNIT Sp. Z o.o. założonej w Gdańsku w 1991 roku. Produkujemy biżuterię z bursztynu oprawionego w srebro.

Już od ponad ćwierć wieku pracujemy nad ulepszaniem naszych wyrobów. Każda kolekcja przygotowana przez naszych doświadczonych pracowników, cieszyła się i cieszy ogromnym powodzeniem. Produkowane przez nas wyroby, sprzedawane są na całym świecie. Staramy się zawsze o krok wyprzedzać konkurencję, zarówno pod względem wzornictwa jak i ceny.

   Firma Sukcynit zaprasza do współpracy hurtowników oraz sklepy jubilerskie. Mamy możliwość dopasowania naszych produktów pod względem: kształtu, wielkości, koloru do wymagań klientów. Tak aby jak najlepiej spełniały ich i Państwa oczekiwania.

Przy dużych zamówieniach możemy również wykonać projekty i wzory stworzone przez Państwa. Sporadycznie produkujemy też bursztynowe kamienie do biżuterii. Zapraszamy do kontaktu.

Dariusz Graban tel: 503158191.