DEDYKOWANE Spinki i Branzolety Męskie
Spinki do Mankietów / Koszuli Srebrno - Bursztynowe to połączenie tradycji i nowoczesnej mody, który może być podarowany każdemu z Panów. Spinki do koszuli to świetny pomysł na dobry prezent z okazji dnia taty, dziadka lub elegancki podarunek dla prawdziwego mężczyzny.

DEDYKOWANE Spinki i Branzolety Męskie Jest 19 produktów.

na stronę
Pokazuje 13 - 19 z 19 elementów
 • 119,99 zł Dostępny

   Spinki do Mankietów - z oferty SILVER MIX są wyprodukowane z najwyższej jakości: Srebra próby 925 oraz naturalnego okrągłego bursztynu w tradycyjnym koniakowym kolorze.   Bursztynowe Spinki to historia i elegancja w jednym. Niesamowite połączenie głębi bursztynu ze srebrem zrobi olbrzymie wrażenie na każdym kto je zobaczy.

  119,99 zł
  Dostępny
 • 109,99 zł Dostępny

  Śliczne Spinki do Mankietów - występujące w ofercie jubilerskiej SILVER MIX są wyprodukowane z najwyższej jakości kruszców: Srebra próby 925 oraz naturalnego bursztynu w tradycyjnym kolorze.   Bursztynowe Spinki to szyk i elegancja w jednym. Niesamowite połączenie głębi bursztynu ze srebrem zrobi olbrzymie wrażenie na każdym kto je zobaczy.

  109,99 zł
  Dostępny
 • 149,99 zł Dostępny

  Piękne Spinki do Koszuli z Bursztynem - są wyprodukowane z najwyższej jakości kruszców: Srebra próby 925 oraz naturalnego bursztynu w tradycyjnym kolorze.   Spinki do Koszuli to tradycja i elegancja w jednym. Niesamowite połączenie magii bursztynu i srebra robi olbrzymie wrażenie na każdym kto je zobaczy. 

  149,99 zł
  Dostępny
 • 149,99 zł Dostępny

  Niesamowite Spinki do mankietów z zielonym bursztynem - wyprodukowano z najwyższej jakości kruszców: Srebra próby 925 oraz naturalnego bursztynu w zielonym kolorze.   Spinki do mankietów to szyk i elegancja w jednym. Niesamowite połączenie historii bursztynu i srebra robi olbrzymie wrażenie na każdym kto je używa i zobaczy. 

  149,99 zł
  Dostępny
 • 99,99 zł Dostępny

  Jedyne Srebrne spinki do koszuli - są wyprodukowane z najwyższej jakości srebra próby 925   Srebrne spinki do koszuli firmy SILVER MIX to niesamowite połączenie blasku srebra z delikatnym wzorkiem. Spinki wywrą spore wrażenie na każdym kto je zobaczy. 

  99,99 zł
  Dostępny
 • 119,99 zł Dostępny

   Spinki do Mankietów są wyprodukowane z najwyższej jakości srebra oraz naturalnego bursztynu w tradycyjnym kolorze koniak.   Kwadratowe Spinki z bursztynu to historia i elegancja w jednym. Niesamowite połączenie głębi bursztynu ze srebrem robi olbrzymie wrażenie na każdym kto je zobaczy.

  119,99 zł
  Dostępny
 • 99,00 zł W magazynie

    Śliczne Spinki do mankietów z bursztynem - wyprodukowano z najwyższej jakości kruszców srebra próby 925 oraz naturalnego bursztynu w kolorze zielonym. Spinki do mankietów to szyk i elegancja w jednym. Niesamowite połączenie historii bursztynu i srebra robi olbrzymie wrażenie na każdym kto je zobaczy.

  99,00 zł
  W magazynie
Pokazuje 13 - 19 z 19 elementów