Najczęściej kupowane

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 72 elementów
 • 39,99 zł Dostepny

  Gryzaki dla Dzieci z Bursztynu - są wyprodukowane z naturalnego bursztynu bałtyckiego w czterech kolorach. Gryzaki dla Dzieci z Bursztynu dzięki okrągłym krztałtom, supełkowaniu każdego koralika oraz trwałemu sznurkowi jest bezpieczny dla niemowląt, a dzięki swojemu kolorowi i właściwościom leczniczym koi bóle dziąseł.

  39,99 zł
  Dostepny
 • 39,99 zł Dostępny

  Bursztynowy Gryzak na Ząbkowanie - z oferty jubilerskiej SILVER MIX wyprodukowano z naturalnego bursztynu bałtyckiego w tradycyjnym kolorze. Gryzaczek dziecięcy dzięki kolistym kształtom, supełkowaniu każdego ziarenka oraz trwałemu sznurkowi jest bezpieczny dla dzieci. Dzięki swojej barwie i właściwościom leczniczym, łagodzi bóle dziąseł.

  39,99 zł
  Dostępny
 • 39,99 zł Dostępny

  Bursztynowy Naszyjnik Dla Dzieci "Tricolore" - wyprodukowano z naturalnego bursztynu w trzech kolorach. Naszyjnik Tricolore dzięki kolistym krztałtom, supełkowaniu każdego ziarnka oraz trwałemu sznurkowi jest bezpieczny dla dzieci, a dzięki swojej barwie i właściwością leczniczym łagodzi bóle dziaseł.

  39,99 zł
  Dostępny
 • 39,99 zł Dostępny

  Wiśniowy Gryzaczek na Ząbkowanie - z oferty SILVER MIX wyprodukowano z naturalnego bursztynu bałtyckiego w wiśniowym kolorze. Gryzaczek dziecięcy dzięki kolistym kształtom, supełkowaniu co każde ziarenko oraz trwałemu sznurkowi jest bezpieczny dla dzieci. Dzięki swojej barwie i właściwościom bursztynu, łagodzi bóle dziąseł.

  39,99 zł
  Dostępny
 • 199,99 zł Dostępny

  Różaniec z Bursztynu Deluxe - wyprodukowano z najwyższej jakości srebra oraz naturalnego bursztynu bałtykiego.Różaniec bursztynowy to oferta skierowana przede wszystkim do wierzących i praktykujących chrześcijan. Dzięki wyselekcjonowanym ziarenkom bursztynu i mieniącym się srebrze jest idealnym prezentem na chrzest, I komunie lub na urodziny dla...

  199,99 zł
  Dostępny
 • 396,00 zł Dostepny

  Różaniec Islamski - tasbih firmy SILVER MIX wyprodukowano z bursztynu rekonstruowanego - w tradycyjnym kolorze koniakRóżaniec Islamski - Tasbih z Bursztynu to oferta skierowana przede wszystkim do wierzących muzułmanów. Dzięki wyselekcjonowanym ziarenkom bursztynu jest on idealny na prezent. Różaniec składa się z trzech jedenastek dwóch przekładek i...

  396,00 zł
  Dostepny
 • 38,00 zł Dostępny

  Kolczyki dla Dzieci Srebrno Bursztynowe Kropeczki z Naszej oferty jubilerskiej wyprodukowano z naturalnego bursztynu oraz najwyższej jakości srebra.   Bursztynowe Kropeczki to świetny pomysł na prezent dla Dzieci. Dzięki zastosowaniu łatwego zapięcia, niewielkich rozmiarów i niealergicznych kruszców są szczególnie polecane dla dzieci.

  38,00 zł
  Dostępny
 • 25,00 zł Dostępny

  Wisiorek serce bursztynowe ze srebrem wyprodukowano z naturalnego bursztynu oraz srebrnej zawieszki najwyzszej próby 925.   Bursztynowe Serduszko to idealny podarunek na każdą okazję. Jego unikalny kształt, bogate wnętrze jak i lekkość powoduje, że jest to nietuzinkowy sposób aby wyrazić Swoje uczucia.

  25,00 zł
  Dostępny
 • 32,99 zł Dostępny

  Bursztynowe Kropki znajdujące się w ofercie jubilerskiej SILVER MIX są wyprodukowane z naturalnego bursztynu oraz srebra próby 925.   Bursztynowe Kropki to świetna alternatywa na oryginalny prezent. Dzieki zastosowaniu łatwego zapięcia i niealergicznych kruszców są szczególnie polecane dla małych dzieci.

  32,99 zł
  Dostępny
 • 145,00 zł Dostępny

  Śliczne Spinki do Mankietów - występujące w ofercie jubilerskiej SILVER MIX są wyprodukowane z najwyższej jakości kruszców: Srebra próby 925 oraz naturalnego bursztynu w tradycyjnym kolorze.   Bursztynowe Spinki to szyk i elegancja w jednym. Niesamowite połączenie głębi bursztynu ze srebrem zrobi olbrzymie wrażenie na każdym kto je zobaczy.

  145,00 zł
  Dostępny
 • 145,00 zł Dostępny

  Unikatowe Spinki do Mankietów - w zielonym odcieniu są wyprodukowane z najwyższej jakości kruszców: Srebra próby 925 oraz naturalnego bursztynu w zielononym kolorze.   Bursztynowe Spinki to szyk i elegancja w jednym. Niesamowite połączenie głębi bursztynu ze srebrem zrobi olbrzymie wrażenie na każdym kto je zobaczy.

  145,00 zł
  Dostępny
 • 158,00 zł Dostępny

   Mankietówki w kolorze Zielonym - występujące w ofercie SILVER MIX są wyprodukowane z najwyższej jakości kruszców: Srebra próby 925 oraz naturalnego bursztynu w tradycyjnym kolorze.   Bursztynowe Spinki to tradycja, historia i elegancja w jednym. Niesamowite połączenie głębi bursztynu ze srebrem zrobi olbrzymie wrażenie na każdym kto je zobaczy.

  158,00 zł
  Dostępny
Pokazuje 1 - 12 z 72 elementów