Najczęściej kupowane

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 79 elementów
 • 43,99 zł Dostepny

  Gryzaki dla Dzieci z Bursztynu - są wyprodukowane z naturalnego bursztynu bałtyckiego w czterech kolorach.Gryzaki dla Dzieci z Bursztynu dzięki okrągłym krztałtom, supełkowaniu każdego koralika oraz trwałemu sznurkowi jest bezpieczny dla niemowląt, a dzięki swojemu kolorowi i właściwościom leczniczym koi bóle dziąseł.

  43,99 zł
  Dostepny
 • 43,99 zł Dostępny

  Bursztynowy Gryzak na Ząbkowanie - z oferty jubilerskiej SILVER MIX wyprodukowano z naturalnego bursztynu bałtyckiego w tradycyjnym kolorze.Gryzaczek dziecięcy dzięki kolistym kształtom, supełkowaniu każdego ziarenka oraz trwałemu sznurkowi jest bezpieczny dla dzieci. Dzięki swojej barwie i właściwościom leczniczym, łagodzi bóle dziąseł.

  43,99 zł
  Dostępny
 • 43,99 zł Dostępny

  Bursztynowy Naszyjnik Dla Dzieci "Tricolore" - wyprodukowano z naturalnego bursztynu w trzech kolorach.Naszyjnik Tricolore dzięki kolistym krztałtom, supełkowaniu każdego ziarnka oraz trwałemu sznurkowi jest bezpieczny dla dzieci, a dzięki swojej barwie i właściwością leczniczym łagodzi bóle dziaseł.

  43,99 zł
  Dostępny
 • 43,99 zł Dostępny

  Wiśniowy Gryzaczek na Ząbkowanie - z oferty SILVER MIX wyprodukowano z naturalnego bursztynu bałtyckiego w wiśniowym kolorze.Gryzaczek dziecięcy dzięki kolistym kształtom, supełkowaniu co każde ziarenko oraz trwałemu sznurkowi jest bezpieczny dla dzieci. Dzięki swojej barwie i właściwościom bursztynu, łagodzi bóle dziąseł.

  43,99 zł
  Dostępny
 • 219,98 zł Dostępny

  Różaniec z Bursztynu Deluxe - wyprodukowano z najwyższej jakości srebra oraz naturalnego bursztynu bałtykiego.Różaniec bursztynowy to oferta skierowana przede wszystkim do wierzących i praktykujących chrześcijan. Dzięki wyselekcjonowanym ziarenkom bursztynu i mieniącym się srebrze jest idealnym prezentem na chrzest, I komunie lub na urodziny dla...

  219,98 zł
  Dostępny
 • 435,60 zł Dostepny

  Różaniec Islamski - tasbih firmy SILVER MIX wyprodukowano z bursztynu rekonstruowanego - w tradycyjnym kolorze koniakRóżaniec Islamski - Tasbih z Bursztynu to oferta skierowana przede wszystkim do wierzących muzułmanów. Dzięki wyselekcjonowanym ziarenkom bursztynu jest on idealny na prezent. Różaniec składa się z trzech jedenastek dwóch przekładek i...

  435,60 zł
  Dostepny
 • 41,80 zł Dostępny

  Kolczyki dla Dzieci Srebrno Bursztynowe Kropeczki z Naszej oferty jubilerskiej wyprodukowano z naturalnego bursztynu oraz najwyższej jakości srebra.   Bursztynowe Kropeczki to świetny pomysł na prezent dla Dzieci. Dzięki zastosowaniu łatwego zapięcia, niewielkich rozmiarów i niealergicznych kruszców są szczególnie polecane dla dzieci.

  41,80 zł
  Dostępny
 • 27,50 zł Dostępny

  Wisiorek serce bursztynowe ze srebrem wyprodukowano z naturalnego bursztynu oraz srebrnej zawieszki najwyzszej próby 925.   Bursztynowe Serduszko to idealny podarunek na każdą okazję. Jego unikalny kształt, bogate wnętrze jak i lekkość powoduje, że jest to nietuzinkowy sposób aby wyrazić Swoje uczucia.

  27,50 zł
  Dostępny
 • 159,50 zł Dostępny

  Unikatowe Spinki do Mankietów - w zielonym odcieniu są wyprodukowane z najwyższej jakości kruszców: Srebra próby 925 oraz naturalnego bursztynu w zielononym kolorze.   Bursztynowe Spinki to szyk i elegancja w jednym. Niesamowite połączenie głębi bursztynu ze srebrem zrobi olbrzymie wrażenie na każdym kto je zobaczy.

  159,50 zł
  Dostępny
 • 219,99 zł Dostępny

  Różaniec Srebrny z Bursztynem - został wyprodukowany ze srebra próby 925 oraz naturalnego bursztynu. Srebrny Różaniec z Bursztynem to oferta skierowana dla wierzących i praktykujących chrześcijan. Dzięki dorodnym ziarenkom bursztynu i najwyzszej jakości srebrze jest idealnym prezentem na chrzest, I komunie lub okazjonalnie dla wierzącej osoby.

  219,99 zł
  Dostępny
 • 116,00 zł Dostępny

  Bursztynowe Kropki znajdujące się w ofercie jubilerskiej SILVER MIX są wyprodukowane z naturalnego bursztynu oraz srebra próby 925.   Bursztynowe Kropki to świetna alternatywa na oryginalny prezent. Dzieki zastosowaniu łatwego zapięcia i niealergicznych kruszców są szczególnie polecane dla małych dzieci.

  116,00 zł
  Dostępny
 • 159,50 zł Dostępny

  Śliczne Spinki do Mankietów - występujące w ofercie jubilerskiej SILVER MIX są wyprodukowane z najwyższej jakości kruszców: Srebra próby 925 oraz naturalnego bursztynu w tradycyjnym kolorze.   Bursztynowe Spinki to szyk i elegancja w jednym. Niesamowite połączenie głębi bursztynu ze srebrem zrobi olbrzymie wrażenie na każdym kto je zobaczy.

  159,50 zł
  Dostępny
Pokazuje 1 - 12 z 79 elementów